Fredi Gjenerator

Kushtet dhe Rregullat e shitjes në rrugë elektronike

Politika e privatësisë së fredigjenerator.com/
Për të marrë informacion në lidhje me të dhënat tuaja personale, qëllimet dhe palët me të cilat ndahen të dhënat, kontaktoni Pronarin.

Pronari dhe kontrolluesi i të dhënave
Fredi Gjenerator

Email kontakti i pronarit: [email protected]

Llojet e të dhënave të mbledhura
Pronari nuk ofron një listë të llojeve të të dhënave personale të mbledhura.

Detajet e plota për çdo lloj të të Dhënave Personale të mbledhura jepen në seksionet e dedikuara të kësaj politike të privatësisë ose nga tekstet specifike të shpjegimit të shfaqura përpara mbledhjes së të dhënave.
Të dhënat personale mund të sigurohen lirisht nga Përdoruesi, ose, në rast të të Dhënave të Përdorimit, të mblidhen automatikisht gjatë përdorimit të këtij Aplikacioni.
Nëse nuk specifikohet ndryshe, të gjitha të dhënat e kërkuara nga ky Aplikacion janë të detyrueshme dhe mosdhënia e këtyre të dhënave mund ta bëjë të pamundur që ky Aplikacion të ofrojë shërbimet e tij. Në rastet kur ky Aplikacion shpreh në mënyrë specifike se disa të dhëna nuk janë të detyrueshme, Përdoruesit janë të lirë të mos i komunikojnë këto të dhëna pa pasoja për disponueshmërinë ose funksionimin e Shërbimit.
Përdoruesit që nuk janë të sigurt se cilat të dhëna personale janë të detyrueshme janë të mirëpritur të kontaktojnë Pronarin.
Çdo përdorim i Cookies – ose i mjeteve të tjera gjurmuese – nga ky Aplikacion ose nga pronarët e shërbimeve të palëve të treta të përdorura nga ky Aplikacion i shërben qëllimit të ofrimit të Shërbimit të kërkuar nga Përdoruesi, përveç çdo qëllimi tjetër të përshkruar në këtë dokument dhe në Politikën e Cookies, nëse është e disponueshme.

Përdoruesit janë përgjegjës për çdo të dhënë personale të palës së tretë të marrë, publikuar ose ndarë përmes këtij Aplikacioni dhe konfirmojnë se kanë pëlqimin e palës së tretë për t’i dhënë të dhënat Pronari.

Mënyra dhe vendi i përpunimit të të dhënave
Metodat e përpunimit
Pronari merr masat e duhura të sigurisë për të parandaluar aksesin e paautorizuar, zbulimin, modifikimin ose shkatërrimin e paautorizuar të të dhënave.
Përpunimi i të dhënave kryhet duke përdorur kompjuterë dhe/ose mjete të aktivizuara për TI, duke ndjekur procedurat organizative dhe mënyrat që lidhen rreptësisht me qëllimet e treguara. Përveç pronarit, në disa raste, të dhënat mund të jenë të aksesueshme për disa lloje personash përgjegjës, të përfshirë në funksionimin e këtij Aplikacioni (administrim, shitje, marketing, ligjor, administrim i sistemit) ose palë të jashtme (si p.sh. ofruesit e shërbimeve teknike të palëve, transportuesit e postës, ofruesit e pritjes, kompanitë e IT, agjencitë e komunikimit) të caktuar, nëse është e nevojshme, si Përpunues të të Dhënave nga Pronari. Lista e përditësuar e këtyre palëve mund të kërkohet nga Pronari në çdo kohë.

Baza ligjore e përpunimit
Pronari mund të përpunojë të Dhënat Personale që kanë të bëjnë me Përdoruesit nëse zbatohet një nga sa vijon:

Përdoruesit kanë dhënë pëlqimin e tyre për një ose më shumë qëllime specifike. Shënim: Sipas disa legjislacioneve, Pronari mund të lejohet të përpunojë të Dhënat Personale derisa Përdoruesi të kundërshtojë një përpunim të tillë (“opt-out”), pa pasur nevojë të mbështetet në pëlqimin ose ndonjë nga bazat ligjore të mëposhtme. Megjithatë, kjo nuk zbatohet, sa herë që përpunimi i të dhënave personale i nënshtrohet ligjit evropian për mbrojtjen e të dhënave;
Sigurimi i të dhënave është i nevojshëm për zbatimin e një marrëveshjeje me Përdoruesin dhe/ose për çdo detyrim parakontraktor të saj;
përpunimi është i nevojshëm për respektimin e një detyrimi ligjor të cilit i nënshtrohet Pronari;
përpunimi është i lidhur me një detyrë që kryhet në interes të publikut ose në ushtrim të autoritetit zyrtar që i është dhënë pronarit;
përpunimi është i nevojshëm për qëllimet e interesave legjitime të ndjekura nga Pronari ose nga një palë e tretë.
Në çdo rast, Pronari do të ndihmojë me kënaqësi për të sqaruar bazën specifike ligjore që zbatohet për përpunimin, dhe në veçanti nëse dhënia e të dhënave personale është një kërkesë ligjore ose kontraktuale, ose një kërkesë e nevojshme për të lidhur një kontratë.

Vendi
Të dhënat përpunohen në zyrat operative të pronarit dhe në çdo vend tjetër ku ndodhen palët e përfshira në përpunim.

Në varësi të vendndodhjes së Përdoruesit, transferimet e të dhënave mund të përfshijnë transferimin e të dhënave të përdoruesit në një vend të ndryshëm nga vendi i tyre. Për të mësuar më shumë rreth vendit të përpunimit të të dhënave të tilla të transferuara, Përdoruesit mund të kontrollojnë seksionin që përmban detaje rreth përpunimit të të dhënave personale.

Përdoruesit gjithashtu kanë të drejtë të mësojnë për bazën ligjore të transferimit të të dhënave në një vend jashtë Bashkimit Evropian ose në ndonjë organizatë ndërkombëtare të qeverisur nga e drejta ndërkombëtare publike ose e krijuar nga dy ose më shumë vende, si OKB-ja, dhe për masat e sigurisë të marra. nga Pronari për të mbrojtur të dhënat e tyre.

Nëse ndodh ndonjë transferim i tillë, Përdoruesit mund të mësojnë më shumë duke kontrolluar seksionet përkatëse të këtij dokumenti ose të pyesin pronarin duke përdorur informacionin e dhënë në seksionin e kontaktit.

Koha e mbajtjes
Të dhënat personale do të përpunohen dhe ruhen për aq kohë sa kërkohet nga qëllimi për të cilin janë mbledhur.

Prandaj:

Të dhënat personale të mbledhura për qëllime që lidhen me zbatimin e një kontrate ndërmjet pronarit dhe përdoruesit do të mbahen deri sa

xosotin chelseathông tin chuyển nhượngcâu lạc bộ bóng đá arsenalbóng đá atalantabundesligacầu thủ haalandUEFAevertonfutebol ao vivofutemaxmulticanaisonbetbóng đá world cupbóng đá inter milantin juventusbenzemala ligaclb leicester cityMUman citymessi lionelsalahnapolineymarpsgronaldoserie atottenhamvalenciaAS ROMALeverkusenac milanmbappenapolinewcastleaston villaliverpoolfa cupreal madridpremier leagueAjaxbao bong da247EPLbarcelonabournemouthaff cupasean footballbên lề sân cỏbáo bóng đá mớibóng đá cúp thế giớitin bóng đá ViệtUEFAbáo bóng đá việt namHuyền thoại bóng đágiải ngoại hạng anhSeagametap chi bong da the gioitin bong da lutrận đấu hôm nayviệt nam bóng đátin nong bong daBóng đá nữthể thao 7m24h bóng đábóng đá hôm naythe thao ngoai hang anhtin nhanh bóng đáphòng thay đồ bóng đábóng đá phủikèo nhà cái onbetbóng đá lu 2thông tin phòng thay đồthe thao vuaapp đánh lô đềdudoanxosoxổ số giải đặc biệthôm nay xổ sốkèo đẹp hôm nayketquaxosokq xskqxsmnsoi cầu ba miềnsoi cau thong kesxkt hôm naythế giới xổ sốxổ số 24hxo.soxoso3mienxo so ba mienxoso dac bietxosodientoanxổ số dự đoánvé số chiều xổxoso ket quaxosokienthietxoso kq hôm nayxoso ktxổ số megaxổ số mới nhất hôm nayxoso truc tiepxoso ViệtSX3MIENxs dự đoánxs mien bac hom nayxs miên namxsmientrungxsmn thu 7con số may mắn hôm nayKQXS 3 miền Bắc Trung Nam Nhanhdự đoán xổ số 3 miềndò vé sốdu doan xo so hom nayket qua xo xoket qua xo so.vntrúng thưởng xo sokq xoso trực tiếpket qua xskqxs 247số miền nams0x0 mienbacxosobamien hôm naysố đẹp hôm naysố đẹp trực tuyếnnuôi số đẹpxo so hom quaxoso ketquaxstruc tiep hom nayxổ số kiến thiết trực tiếpxổ số kq hôm nayso xo kq trực tuyenkết quả xổ số miền bắc trực tiếpxo so miền namxổ số miền nam trực tiếptrực tiếp xổ số hôm nayket wa xsKQ XOSOxoso onlinexo so truc tiep hom nayxsttso mien bac trong ngàyKQXS3Msố so mien bacdu doan xo so onlinedu doan cau loxổ số kenokqxs vnKQXOSOKQXS hôm naytrực tiếp kết quả xổ số ba miềncap lo dep nhat hom naysoi cầu chuẩn hôm nayso ket qua xo soXem kết quả xổ số nhanh nhấtSX3MIENXSMB chủ nhậtKQXSMNkết quả mở giải trực tuyếnGiờ vàng chốt số OnlineĐánh Đề Con Gìdò số miền namdò vé số hôm nayso mo so debach thủ lô đẹp nhất hôm naycầu đề hôm naykết quả xổ số kiến thiết toàn quốccau dep 88xsmb rong bach kimket qua xs 2023dự đoán xổ số hàng ngàyBạch thủ đề miền BắcSoi Cầu MB thần tàisoi cau vip 247soi cầu tốtsoi cầu miễn phísoi cau mb vipxsmb hom nayxs vietlottxsmn hôm naycầu lô đẹpthống kê lô kép xổ số miền Bắcquay thử xsmnxổ số thần tàiQuay thử XSMTxổ số chiều nayxo so mien nam hom nayweb đánh lô đề trực tuyến uy tínKQXS hôm nayxsmb ngày hôm nayXSMT chủ nhậtxổ số Power 6/55KQXS A trúng roycao thủ chốt sốbảng xổ số đặc biệtsoi cầu 247 vipsoi cầu wap 666Soi cầu miễn phí 888 VIPSoi Cau Chuan MBđộc thủ desố miền bắcthần tài cho sốKết quả xổ số thần tàiXem trực tiếp xổ sốXIN SỐ THẦN TÀI THỔ ĐỊACầu lô số đẹplô đẹp vip 24hsoi cầu miễn phí 888xổ số kiến thiết chiều nayXSMN thứ 7 hàng tuầnKết quả Xổ số Hồ Chí Minhnhà cái xổ số Việt NamXổ Số Đại PhátXổ số mới nhất Hôm Nayso xo mb hom nayxxmb88quay thu mbXo so Minh ChinhXS Minh Ngọc trực tiếp hôm nayXSMN 88XSTDxs than taixổ số UY TIN NHẤTxs vietlott 88SOI CẦU SIÊU CHUẨNSoiCauVietlô đẹp hôm nay vipket qua so xo hom naykqxsmb 30 ngàydự đoán xổ số 3 miềnSoi cầu 3 càng chuẩn xácbạch thủ lônuoi lo chuanbắt lô chuẩn theo ngàykq xo-solô 3 càngnuôi lô đề siêu vipcầu Lô Xiên XSMBđề về bao nhiêuSoi cầu x3xổ số kiến thiết ngày hôm nayquay thử xsmttruc tiep kết quả sxmntrực tiếp miền bắckết quả xổ số chấm vnbảng xs đặc biệt năm 2023soi cau xsmbxổ số hà nội hôm naysxmtxsmt hôm nayxs truc tiep mbketqua xo so onlinekqxs onlinexo số hôm nayXS3MTin xs hôm nayxsmn thu2XSMN hom nayxổ số miền bắc trực tiếp hôm naySO XOxsmbsxmn hôm nay188betlink188 xo sosoi cầu vip 88lô tô việtsoi lô việtXS247xs ba miềnchốt lô đẹp nhất hôm naychốt số xsmbCHƠI LÔ TÔsoi cau mn hom naychốt lô chuẩndu doan sxmtdự đoán xổ số onlinerồng bạch kim chốt 3 càng miễn phí hôm naythống kê lô gan miền bắcdàn đề lôCầu Kèo Đặc Biệtchốt cầu may mắnkết quả xổ số miền bắc hômSoi cầu vàng 777thẻ bài onlinedu doan mn 888soi cầu miền nam vipsoi cầu mt vipdàn de hôm nay7 cao thủ chốt sốsoi cau mien phi 7777 cao thủ chốt số nức tiếng3 càng miền bắcrồng bạch kim 777dàn de bất bạion newsddxsmn188betw88w88789bettf88sin88suvipsunwintf88five8812betsv88vn88Top 10 nhà cái uy tínsky88iwinlucky88nhacaisin88oxbetm88vn88w88789betiwinf8betrio66rio66lucky88oxbetvn88188bet789betMay-88five88one88sin88bk88xbetoxbetMU88188BETSV88RIO66ONBET88188betM88M88SV88Jun-68Jun-88one88iwinv9betw388OXBETw388w388onbetonbetonbetonbet88onbet88onbet88onbet88onbetonbetonbetonbetqh88mu88Nhà cái uy tínpog79vp777vp777vipbetvipbetuk88uk88typhu88typhu88tk88tk88sm66sm66me88me888live8live8livesm66me88win798livesm66me88win79pog79pog79vp777vp777uk88uk88tk88tk88luck8luck8kingbet86kingbet86k188k188hr99hr99123b8xbetvnvipbetsv66zbettaisunwin-vntyphu88vn138vwinvwinvi68ee881xbetrio66zbetvn138i9betvipfi88clubcf68onbet88ee88typhu88onbetonbetkhuyenmai12bet-moblie12betmoblietaimienphi247vi68clupcf68clupvipbeti9betqh88onb123onbefsoi cầunổ hũbắn cáđá gàđá gàgame bàicasinosoi cầuxóc đĩagame bàigiải mã giấc mơbầu cuaslot gamecasinonổ hủdàn đềBắn cácasinodàn đềnổ hũtài xỉuslot gamecasinobắn cáđá gàgame bàithể thaogame bàisoi cầukqsssoi cầucờ tướngbắn cágame bàixóc đĩaAG百家乐AG百家乐AG真人AG真人爱游戏华体会华体会im体育kok体育开云体育开云体育开云体育乐鱼体育乐鱼体育欧宝体育ob体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育开云体育开云体育棋牌棋牌沙巴体育买球平台新葡京娱乐开云体育mu88qh88